VIERTALLENCOMPETITIES 2019-2020

 

 

 

 

VIERTALLENCOMPETITIE 

 

LANDELIJK EN REGIONAAL

 

Jaarlijkse aantallen viertallenteams spelend op landelijk of districtsniveau

 

1996-1997             235 teams            2006-2007                                           116 teams

1997-1998             221 teams      |      2007-2008                112 teams

1998-1999             216 teams      |      2008-2009                109 teams

1999-2000             194 teams      |      2009-2010                102 teams

2000-2001             175 teams      |           2010-2011             96 teams

2001-2002             177 teams      |           2011-2012             84 teams

2002-2003             164 teams      |          2012-2013             81 teams

2003-2004                    155 teams                                    |          2013-2014            76 teams

2004-2005                    137 teams            |      2014-2015             76 teams

2005-2006                    129 teams            |      2015-2016             66 teams

                                                      2016-2017                      63 teams                                                        |        2017-2018                  58 teams

2018-2019                     47 teams      |              2019-2020          38 teams  

 

 

LANDELIJK NIVEAU 2019-2020

 

Meesterklasse

Hoogste niveau in Nederland. 12 teams spelen in een aantal weekends in najaar en wintermaanden een speciale competitie.

 

Eerste Divisie  

Teams spelen in een aantal weekends in het najaar en de wintermaanden een halve competitie

 

Tweede Divisie

Er zijn 8 regionale groepen.

Deze teams spelen een halve competitie, die min of meer gelijk loopt met onze eigen viertallencompetitie.

 

In seizoen 2019-2020 spelen drie teams uit ons district in de Tweede Divisie: Vriendenkring 1,2 en 3.

 

 

 

 

 

TEAMS DISTRICTS NIVEAU 2019-2020

 

Hoofdklasse

1

wo

DCB 1

 

7

do

Vkring 4

2

wo

DCB 2

 

8

do

Vkring 5

3

wo

DCB 3

 

9

do

Vkring 6

4

ma

Eemland 1

 

10

do

Vkring 7

5

ma

Leusden 1

 

11

do

Vkring 8

6

do

Sansfumare  1

 

12

do

Vkring 9

 

Eerste klasse  A               Eerste klasse B

 

 

 

 

 

 

 

1

wo

Alert 1

 

7

do

   Almere 1

2

do

Almere 3

 

8

do

   BCL’58 1

3

ma

Bel-Air 1

 

9

wo

   DCB 4

4

wo

DCB 6

 

10

wo

   DCB 7

5

ma

Leusden 2

 

11

ma

   Leusden 3

6

wo

Sport 1

 

12

do

   Zeewolde 1

 

 

 

 

 

 

 

Eerste klasse C

 

 

 

 

 

 

 

13

do

Almere 2

 

 

 

 

14

wo

DCB 5

 

 

 

 

15

ma

Leusden 4

 

 

 

 

16

do

Sansfumare  2

 

 

 

 

17

do

Soest 1

 

 

 

 

18

do

Vkring 10

 

 

 

 

 

Laatste ronde CENTRAAL voor hoofd- en eerste klasse

Op vrijdag 17 april 2020 in:

 

Denksport Centrum Bussum 

Nieuwe Englaan 6,  1404 EC Bussum         
Aanvang: 19.30 uur

 

 

Tweede klasse 

 

               

 

 

 

2A

 

 

 

 

1

wo

Acol 1

7    wo

 

Vkring 11

 

 

2

wo

Alert 2

8    wo

 

Vkring 12

 

 

3

do

BCL’58 2

 

 

 

 

 

4

ma

Eembridge 1

 

 

 

 

 

5

do

Sansfumare 3

 

 

 

 

 

6

do

Soest 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

Laatste ronde CENTRAAL voor de tweede klasse op donderdag 2 april 2020 in:

 

In Denksport Centrum Amersfoort, 

Nijverheidsweg Noord 76C, 3812 PM Amersfoort

Aanvang 19.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelrooster hoofdklasse

 

Klasse 

HK

     
         

ronde

1

     

wo

25-sep

DCB 1

-

Vkring 9

ma

23-sep

Eemland 1

-

Vkring 5

ma

23-sep

Leusd 1

-

Vkring 6

wo

25-sep

DCB 3

-

Vkring 4

wo

25-sep

DCB 2

-

Vkring 8

do

26-sep

Sanfu 1

-

Vkring 7

         

ronde

2

     

wo

16-okt

DCB 1

-

Eemland 1

ma

14-okt

Leusd 1

-

DCB 3

wo

16-okt

DCB 2

-

Sanfu 1

do

17-okt

Vkring 9

-

Vkring 5

do

17-okt

Vkring 6

-

Vkring 4

do

17-okt

Vkring 8

-

Vkring 7

         

ronde

3

     

do

7-nov

Sanfu 1

-

DCB 1

wo

6-nov

DCB 3

-

Eemland 1

wo

6-nov

DCB 2

-

Leusd 1

do

7-nov

Vkring 7

-

Vkring 9

do

7-nov

Vkring 4

-

Vkring 5

do

7-nov

Vkring 8

-

Vkring 6

         

ronde

4

     

wo

20-nov

DCB 1

-

DCB 2

do

21-nov

Sanfu 1

-

DCB 3

ma

18-nov

Eemland 1

-

Leusd 1

do

21-nov

Vkring 9

-

Vkring 8

do

21-nov

Vkring 7

-

Vkring 4

do

21-nov

Vkring 5

-

Vkring 6

         

ronde

5

     

ma

9-dec

Leusd 1

-

DCB 1

wo

11-dec

DCB 3

-

DCB 2

do

12-dec

Sanfu 1

-

Eemland 1

do

12-dec

Vkring 6

-

Vkring 9

do

12-dec

Vkring 4

-

Vkring 8

do

12-dec

Vkring 7

-

Vkring 5

         

ronde

6

     

wo

8-jan

DCB 1

-

DCB 3

ma

6-jan

Eemland 1

-

DCB 2

do

9-jan

Sanfu 1

-

Leusden 1

do

9-jan

Vkring 9

-

Vkring 4

do

9-jan

Vkring 5

-

Vkring 8

do

9-jan

Vkring 6

-

Vkring 7

         

ronde

7

     

ma

20-jan

Eemland 1

-

Vkring 9

wo

22-jan

DCB 3

-

Vkring 6

do

23-jan

Sanfu 1

-

Vkring 8

do

23-jan

Vkring 5

-

DCB 1

do

23-jan

Vkring 4

-

Leusd 1

do

23-jan

Vkring 7

-

DCB 2

         

ronde

8

     

wo

12-feb

DCB 1

-

Vkring 7

ma

10-feb

Eemland 1

-

Vkring 4

ma

10-feb

Leusd 1

-

Vkring 8

do

13-feb

Vkring 9

-

Sanfu 1

do

13-feb

Vkring 5

-

DCB 3

do

13-feb

Vkring 6

-

DCB 2

         

ronde

9

     

wo

11-mrt

DCB 2

-

Vkring 9

wo

11-mrt

DCB 3

-

Vkring 7

ma

9-mrt

Leusd 1

-

Vkring 5

do

12-mrt

Vkring 8

-

DCB 1

do

12-mrt

Vkring 4

-

Sanfu 1

do

12-mrt

Vkring 6

-

Eemland 1

         

ronde

10

     

wo

1-apr

DCB 1

-

Vkring 6

wo

1-apr

DCB 2

-

Vkring 4

ma

30-mrt

Eemland 1

-

Vkring 7

do

2-apr

Vkring 9

-

Leusd 1

do

2-apr

Vkring 8

-

DCB 3

do

2-apr

Vkring 5

-

Sanfu 1

 

 

 

         

ronde

11

     

vr

17-apr

DCB 3

-

Vkring 9

vr

17-apr

DCB 2

-

Vkring 5

vr

17-apr

Sanfu 1

-

Vkring 6

vr

17-apr

Vkring 4

-

DCB 1

vr

17-apr

Vkring 8

-

Eemland 1

vr

17-apr

Vkring 7

-

Leusd 1

 

 

Laatste ronde CENTRAALvoor hoofd- en eerste klasse

Op vrijdag 17 april 2020 in:

 

Denksport Centrum Bussum 

Nieuwe Englaan 6,  1404 EC Bussum         
Aanvang: 19.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelroosters 1e klasse A, B en C

 

klasse

1A

         
             

ronde

1

     

ronde

6

wo

16-okt

DCB 6

-

Sport 1

wo

22-jan

ma

14-okt

Leusden 2

-

Almere 3

do

23-jan

wo

16-okt

Alert 1

-

Belair 1

ma

20-jan

             

ronde

2

     

ronde

7

wo

6-nov

Alert 1

-

DCB 6

wo

12-feb

do

7-nov

Almere 3

-

Sport 1

wo

12-feb

ma

4-nov

Belair 1

-

Leusden 2

ma

10-feb

             

ronde

3

     

ronde

8

wo

20-nov

DCB 6

-

Belair 1

ma

9-mrt

wo

20-nov

Alert 1

-

Almere 3

do

12-mrt

wo

20-nov

Sport 1

-

Leusden 2

ma

9-mrt

             

ronde

4

     

ronde

9

ma

9-dec

Leusden 2

-

DCB 6

wo

1-apr

do

12-dec

Almere 3

-

Belair 1

ma

30-mrt

wo

11-dec

Sport 1

-

Alert 1

wo

1-apr

             

ronde

5

     

ronde

10

wo

8-jan

DCB 6

-

Almere 3

vr

17-apr

wo

8-jan

Sport 1

-

Belair 1

vr

17-apr

wo

8-jan

Alert 1

-

Leusden 2

vr

17-apr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klasse

1B

         
             

ronde

1

     

ronde

6

wo

16-okt

DCB 4

-

DCB 7

wo

22-jan

ma

14-okt

Leusden 3

-

Almere 1

do

23-jan

do

17-okt

Zeew 1

-

Bcl58 1

do

23-jan

             

ronde

2

     

ronde

7

do

7-nov

Bcl58 1

-

DCB 4

wo

12-feb

do

7-nov

Almere 1

-

DCB 7

wo

12-feb

do

7-nov

Zeew 1

-

Leusden 3

ma

10-feb

             

ronde

3

     

ronde

8

wo

20-nov

DCB 4

-

Zeew 1

do

12-mrt

do

21-nov

Bcl58 1

-

Almere 1

do

12-mrt

wo

20-nov

DCB 7

-

Leusden 3

ma

9-mrt

             

ronde

4

     

ronde

9

ma

9-dec

Leusden 3

-

DCB 4

wo

1-apr

do

12-dec

Almere 1

-

Zeew 1

do

2-apr

do

12-dec

Bcl58 1

-

DCB 7

wo

1-apr

             

ronde

5

     

ronde

10

wo

8-jan

DCB 4

-

Almere 1

vr

17-apr

wo

8-jan

DCB 7

-

Zeew 1

vr

17-apr

do

9-jan

Bcl58 1

-

Leusden 3

vr

17-apr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klasse

1C

         
             

ronde

1

     

ronde

6

wo

16-okt

DCB 5

-

Soest 1

do

23-jan

ma

14-okt

Leusden 4

-

Almere 2

do

23-jan

do

17-okt

Vkring 10

-

Sanfu 2

do

23-jan

             

ronde

2

     

ronde

7

do

7-nov

Sanfu 2

-

DCB 5

wo

12-feb

do

7-nov

Almere 2

-

Soest 1

do

13-feb

do

7-nov

Vkring 10

-

Leusden 4

ma

10-feb

             

ronde

3

     

ronde

8

wo

20-nov

DCB 5

-

Vkring 10

do

12-mrt

do

21-nov

Sanfu 2

-

Almere 2

do

12-mrt

do

21-nov

Soest 1

-

Leusden 4

ma

9-mrt

             

ronde

4

     

ronde

9

ma

9-dec

Leusden 4

-

DCB 5

wo

1-apr

do

12-dec

Almere 2

-

Vkring 10

do

2-apr

do

12-dec

Sanfu 2

-

Soest 1

do

2-apr

             

ronde

5

     

ronde

10

wo

8-jan

DCB 5

-

Almere 2

vr

17-apr

do

9-jan

Soest 1

-

Vkring 10

vr

17-apr

do

9-jan

Sanfu 2

-

Leusden 4

vr

17-apr

 

 

 

 

Laatste ronde CENTRAALvoor hoofd- en eerste klasse

Op vrijdag 17 april 2020 in:

 

Denksport Centrum Bussum 

Nieuwe Englaan 6,  1404 EC Bussum         
Aanvang: 19.30 uur

 

 

 

 

 

Speelrooster 2eklasse A

 

Klasse 2A

 

 

 

 

 

 

 

ronde

1

 

 

do

17-okt

VK 11

VK 12

wo

16-okt

Acol 1

Soest 2

ma

14-okt

Eemb 1

SF 3

wo

16-okt

Alert  2

BCL58 2

ronde

2

   

ma

4-nov

Eemb

VK11

do

7-nov

SF3

VK12

do

7-nov

BCL582

Acol 1

wo

6-nov

Alert 2

Soest  2

ronde

3

   

do

21-nov

BCL58 2

VK11

wo

20-nov

Alert 2

VK12

ma

18-nov

Eemb 1

Acol 1

do

21-nov

SF 3

Soest 2

ronde

4

   

do

12-dec

SF3

VK11

do

12-dec

VK12

BCL58 2

wo

11-dec

Acol 1

Alert 2

do

12-dec

Soest 2

Eemb 1

ronde

5

   

wo

22-jan

Acol 1

VK11

do

23-jan

Soest 2

VK12

do

23-jan

BCL58 2

Eemb 1

wo

22-jan

Alert 2

SF 3

ronde

6

   

do

13-feb

VK11

Alert 2

do

13-feb

VK12

Eemb 1

wo

12-feb

Acol 1

SF 3

do

13-feb

Soest 2

BCL58 2

ronde

7

   

do

2-apr

VK11

Soest 2

do

2-apr

VK12

Acol 1

do

2-apr

Eemb 1

Alert 2

do

2-apr

SF 3

BCL58 2

 

Laatste ronde CENTRAAL voor de tweede klasse op donderdag 2 april 2020 in:

Denksport Centrum Amersfoort, 

Nijverheidsweg Noord 76C, 3812 PM Amersfoort

Aanvang 19.30 uur