Districtscursussen

Download bijlage:

 

 

 

 

 

31 augustus 2014

Geacht bestuur,

 

 

Tijdens de Districtsraad vergadering op 28 maart j.l bent u op hoofdlijnen geïnformeerd over het voornemen van het district Midden & Oost Gelderland om district breed een spelpeilontwikkelingsprogramma op verschillende niveaus aan te bieden, met als doel u behulpzaam te zijn bij het verbeteren van bridgetechnische kwaliteit van uw leden.

 

Afgelopen week hebben alle bridgers, aangesloten bij de verenigingen in het District Midden & Oost Gelderland per e-mail een persoonlijke uitnodiging ontvangen om in te schrijven voor deze cursussen.

 

Elke cursus bestaat uit drie lessen en wordt gegeven op vier verschillende spelpeilniveaus (clubbeginners, licht gevorderden, gevorderden en goede spelers).

Om de cursussen voor zoveel mogelijk belanghebbenden toegankelijk te maken is er voor gekozen dezelfde cursus in het district op vijf verschillende plaatsen op verschillende tijdstippen aan te bieden

 

Alle cursussen worden gegeven door NBB gediplomeerde bridgedocenten. Per cursus is het minimaal aantal deelnemers 12 cursisten (uit financieel oogpunt); het maximaal aantal deelnemers is 20 (uit didactisch oogpunt). De kosten bedragen € 37,50 per cursus (drie dagdelen).

 

Wij hopen natuurlijk op een maximaal aantal inschrijvingen.

 

 

Hoe kunt u ons en uzelf helpen van dit plan een succes te maken?

 

 

 

Op de site van het District zal deze informatie ook worden opgenomen.

 

 

  1. < >Door op uw clubavonden in september uw leden te attenderen op deze mogelijkheid om hun kennis op bied- en speeltechnieken verder te ontwikkelen, onder verwijzing naar de ontvangen mail.

    Door bijgaand programma (bijl A) goed zichtbaar op het bord in uw bridgezaal op te hangen.

 

Met dank voor uw medewerking,

 

 

Roelof Santing

Opleidingsadviseur District Midden & Oost Gelderland

 

 

Spelontwikkeling

 

Bijlage A Overzicht cursussen

 

Nr

cursus

Niveau + onderwerp

Data + tijd

Docent

locatie

         

 

1A

Beginners,

speelplannen SA- en troefcontracten

ma 10, 17, 24 nov

09.30 – 12.00 u.

Conny vd Graaf

`t Holland 24 A 6921 GW Duiven

 

1B

 

Zie A1

wo 12, 19, 26 nov

13.30 – 16.00 u.

Thea de Leeuw

Rest. Bousema

Zutphenseweg

7241 KP Lochem

 

1C

 

Zie A1

do 13, 20, 27 nov

13.30 – 16.00 u.

Jacqueline Voordouw

Kulturhus Dinxperlo

Terborgseweg 5

7091 DP Dinxperlo

 

1D

 

Zie A1

vr 14, 21, 28 nov

13.30 – 16.00 u.

Roelof

Santing

De Kei

Peppelensteeg 12

6715 CV Ede

 

1E

 

Zie A1

za 15, 22, 29 nov

09.30 – 12.00 u.

Saskia

Hermans

Onder de Toren

St Maartenstraat 34

6661 DA Elst

 

2A

Licht gevorderden Slem bieden (controles, azen vragen)

wo 12, 19, 26 nov

13.30 – 16.00 u.

Willy

Laemen

Rest Kronenhuis

Markt 23

7101 DA Winterswijk

 

2B

 

Zie B1

do 13, 20, 27 nov

13.30 – 16.00 u.

Inge

Pellenberg

Rest. De Luifel

Dorpsstraat 11

7261 AT Ruurlo

 

2C

 

Zie B1

do 13, 20, 27 nov

19.30 – 22.00 u.

Saskia

Hermans

Clubgeb BC Doorwerth, Dalweg 1a

6865 CZ Doorwerth

 

2D

 

Zie B1

vr 14, 21, 28 nov

09.30 – 12.00 u.

Steef

Weijers

Onder de Toren

St Maartenstraat 34

6661 DA Elst

 

2E

 

Zie B1

za 15, 22, 29 nov

09.30 – 12.00 u.

Aad Vos

De Open Hof

Hoflaan 2

Ede

 

3A

Gevorderden

Multi 2 rui, Muiderberg en de verdediging tegen deze openingen

di 11,18, 25 nov

13.30 – 16.00 u.

Jan Post

Rest. Bousema

Zutphenseweg

7241 KP Lochem

 

3B

 

Zie C1

di 11,18, 25 nov

19.30 – 22.00 u.

Aad Vos

Commanderij

Commandeurweg 42

6721 TZ Bennekom

 

3C

 

Zie C1

wo 12, 19, 26 nov

09.30 – 12.00 u.

Steef

Weijers

Onder de Toren

St Maartenstraat 34

6661 DA Elst

 

3D

 

Zie C1

wo 12, 19, 26 nov

09.30 – 12.00 u.

Conny vd

Graaf

`t Holland 24 A 6921 GW Duiven

 

3E

 

Zie C1

do 13, 20, 27 nov

13.30 – 16.00 u.

Hetty

Centen

Sporthal de Bongerd

De Bongerd 81

7006NH Doetinchem

 

4

Ver gevorderden

 

Kaartlezen

do 13, 20, 27 nov

13.30 – 16.00 u.

Jan Peter

Pals

De Kei

Peppelensteeg 12

6715 CV Ede